כלים ומכשירים מומלצים למעצב גרפי

כלים ומכשירים מומלצים למעצב גרפי

מעצב גרפי זה סוג של משלוח יד שמשלב כישרון עם יכולת טכנית, מעוף ודמיון עם הבנה בפרספקטיבה. חוץ מזה, לאור העיסוק הרב במתן שירות לעסקים ולחברות, לא תזיק גם ראייה שיווקית והבנה במיתוג. אך אם מעצב גרפי בימים עברו השתמש בכלים שהתאימו בייחוד לפרינט, כיום נדרשים כלים ומכשירים שמשתלבים היטב בעידן הדיגיטלי. חלק מהכלים והמכשירים המומלצים שלהלן, יכנסו מהר מאוד לשגרת העבודה והיצירה שלכם. 

מחשב נייד – עם לב חזק 

כלי מומלץ לכל מעצב גרפי שצריך לשמור על ניידות בעבודה, זהו המחשב הנייד. ברכישה של מחשב מסוג זה יש לתת עדיפות לפתרון בעל מעבד חזק, עם כרטיס גרפי טוב ואיכות ביצועים זריזה ומהימנה. מחשב נייד hp i7, למשל, יכול להוות בחירה ראויה בהחלט. 

לוח גרפי – איכותי 

עוד כלי שיכול להקל על חייו של כל מעצב גרפי הוא הלוח הגרפי. זהו מעין טאבלט ייעודי שניכן לכתוב או לאייר ישירות עליו, בעזרת עט מיוחד. בעזרת העט האלקטרוני הנלווה, חווית האיור נעשית טבעית לחלוטין. יחד עם זאת התוצר הוא גם דיגיטלי וניתן לעבד אותו ולשפר אותו בכל כלי דיגיטלי ראוי לשמו. 

עט גרפי – משופר 

עטים גרפיים מהסוג הרגיל יכולים לעזור לסטודנטים ולתלמידים ולמורים פרטיים, מעצבים גרפיים מקצוענים זקוקים למשהו טוב יותר. מכשיר מהסוג הזה מאפשר לא רק לאייר איורים בסיסיים אלא ממש לצייר באופן חופשי. העט המשופר יכול לזהות סוגי לחיצה שונים והוא מאפשר ביצוע של פונקציות מגוונות למשל שינוי הגדרות בעזרת לחיצה. כמו כן העט יכול לשמש כעכבר ממוחשב לכל דבר, מה שמייתר שימוש בעכבר לניווט בתוכנות השונות.

תוכנות עיצוב ועריכה 

אם אתם מעצבים גרפיים בתחילת הדרך וטרם הצטיידתם בכלי התוכנה העיקריים, קבלו כמה מהשמות החמים שנמצאים בשימוש בענף. פוטושופ היא התוכנה המוכרת ביותר לעיצוב תמונות ועריכה גרפית. יחד עם זאת, יש לה יכולות גבוהות גם בתחומים נוספים בעריכת קליפים ושיפורים. תוכנות אילוסטרייטור ואינדיזיין הן כלי עבודה מקובלים ביותר שמשמשות בענף. אם במסגרת העבודה שלכם אתם נדרשים לבצע גם עריכה של סרטונים או עיבוד תוכן מצולם עבור לקוחותיכם, תוכלו להשתמש גם באפליקציות נוספות כגון דה ווינצ'י. בתוכנה ישנה גרסה חינמית אך ניתן לשכלל אותה בעזרת תוספים בתשלום, למעצבים ולעורכים מקצועיים. 

כן ציור קלאסי וכלים נוספים 

עם כל הכבוד לכל הכלים והמכשירים הטכנולוגיים שנחוצים למעצבים גרפיים בני זמננו, לפעמים טוב שיש גם כלים קלאסיים. לקחת גליון נייר ולהשתמש בעיפרון פחם או להיעזר בכן ציור קלאסי, תמיד בא בחשבון. ובמידה ואתם נוהגים להשתמש בעיצובי דף ועיפרון או מציירים בצבעים מקצועיים, שולחן איור או שרטוט יכולים להעשיר את הסטודיו שלכם. פתרונות מקצועיים ואומנותיים, למי שעבורו חדוות היצירה היא חלק מהקיום היום יומי. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטע אפק

נטע אפק

נטע עוסקת בתחום העיצוב מעל 5 שנים ושמחה לשתף אתכם בידע שלה

אולי גם יענין אותך...

פלייר

זה למה פלייר עדיין רלוונטי…

פרסום הוא המנוע של העסק והדרך למשוך לקוחות נוספים. בעידן הדיגיטלי עומדות לרשות העסק פלטפורמות שונות – קידום בגוגל וברשתות חברתיות לביצוע קידום יצירתי ואפקטיבי,

קרא עוד »