3 דרכים לנהל את המיתוג והעיצוב של האתר שלכם

3 דרכים לנהל את המיתוג והעיצוב של האתר שלכם

היום כולם בונים אתרי אינטרנט. עסק שרוצה להשקיע בחוכמה בשיווק ובפרסום שלו ולהגיע ליותר לקוחות חייב שיהיה לו אתר. השאלה היא מה עושים אחרי שכבר יש לנו אתר? איך הכי נכון לנהל את המיתוג והעיצוב שלו? גם מבחינה שיווקית וגם מבחינה כלכלית? בשביל שמיתוג ועיצוב האתר שלנו יהיה יעיל אנחנו חייבים להיות יצירתיים. אך יצירתיות בלבד לא תספיק לנו. אם אנחנו רוצים שמיתוג ועיצוב האתר שלנו יישאו תוצאות בשטח כדאי לנו לשכור צוות עובדים שתחום המומחיות שלו הוא קידום ועיצוב אתרים באופן מותאם אישית ככל הניתן בתקציב הגיוני שנוכל להרשות לעצמנו לכלכל אותו לאורך זמן.

למה חשוב לשים לב בניהול מיתוג האתר שלכם?

אחד הדברים שהכי חשוב לשים לב אליהם בניהול של מיתוג האתר שלכם הוא הנושא של התקציב. כאשר אנחנו רוצים שניהול האתר שלנו יהיה איכותי אנחנו חייבים לשכור אנשי מקצוע איכותיים. הבעיה היא שעלות העבודה של מומחים למיתוג בישראל היא גבוה מאוד. הפתרון הטוב ביותר לבעיה זו הוא לשכור מיקור חוץ אוקראינה, כלומר להעביר את העבודה על מיתוג האתר שלנו למומחי מיתוג מארץ אחרת – שם מחיר העבודה זול יותר מבלי שנצטרך להתפשר על האיכות שלה.

למה חשוב לשים לב בניהול העיצוב של האתר שלכם?

כאשר אנחנו מנהלים את עיצוב האתר שלנו חשוב שנשים לב שהעיצוב שלנו מקורי. עוד חשוב לשים לב שהעיצוב מדבר בגובה העיניים ללקוחות שלנו ולא חס וחלילה פוגע בהם עם דימויים פוגעניים שעלולים להתפרש על ידי אנשים מסוימים לא נכון. עוד דבר שחשוב לשים לב בעת עיצוב האתר שלנו הוא שכל האתר יהיה מעוצב באותה שפה חזותית אחידה ובאותם הצבעים – כך יהיה לנו קל יותר למתג אותו ואיכות חוויית הגלישה בו תהיה נעימה יותר.

טיפים למיתוג ועיצוב אתרים

אז איזה טיפים יכולים לסייע לנו במיתוג ועיצוב האתר שלנו?

  • חשוב שהעיצוב לא יבוא על חשבון קידום האתר בגוגל באופן אורגני
  • חשוב שתהיה שפה חזותית אחידה בכל האתר
  • חשוב שהעיצוב והמיתוג יהיו מותאמים אישית לקהל הלקוחות של העסק שלנו
  • חשוב וכדאי מאוד לשים לב שאנחנו מקוריים ואותנטיים באופן שבו אנחנו מעצבים וממתגים את העסק שלנו

ככל שנשקיע יותר במיתוג ועיצוב האתר שלנו, כך הוא יהיה יותר איכותי ולגולשים יהיה נעים יותר לגלוש בו. חשוב להקפיד לשים לב לכל פרט באתר ולא לזלזל בשום חלק בו. חשוב שגם הדף הראשי של האתר וגם דפי הבלוג בו יהיו באותה רמה עיצובית וידברו באותה השפה (גם המילולית וגם העיצובית והחזותית). יצירת אחידות באתר שלנו תגרום ללקוחות ולגולשים לדעת לזהות את האתר ואת העסק שלנו עם איכות גבוה מאוד.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטע אפק

נטע אפק

נטע עוסקת בתחום העיצוב מעל 5 שנים ושמחה לשתף אתכם בידע שלה

אולי גם יענין אותך...