חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך לעצב פלייר

אנו מעצבים ומפתחים פליירים עם תשוקה ליצור עיצובים בגישה ייחודית ורעננה להביא חדשנות ויצירתיות לכל פרויקט שאנחנו יוצרים. במהלך שנות פעילותנו בחברת Dyonisos, עיצבנו אלפי פליירים לכל סוגי האירועים ושירותים – זוהי הדרך הקלה והיעילה ביותר להגיע לקהל שלכם. כל מה שאנחנו צריכים זה את הפרטים הטכניים של מה שאתם צריכים לקדם בפלייר ואנחנו נדאג לכל השאר!

דגשים חשובים לעיצוב פלייר נכון

אז איך תופסים את תשומת לב של קהל היעד שלנו ומסקרנים אותם? איך דוחפים אותם לקרוא את הפלייר ולא להתעלם ממנו? בואו להכיר מספר טיפים חיוניים שיסייעו לכם למשוך את תשומת לב הלקוחות לעלוני הפרסום שלכם.

  1. תכירו את קהל היעד שלכם: דעו היטב למי שאתם מכוונים ומה המטרה של הקמפיין שלכם. לפני שאתם אפילו כותבים את התוכן של הפליירים – חשבו למי הם מיועדים? בצעו את המחקר שנדרש כדי להבין את הלקוחות שלכם ומה הם היו רוצים לקרוא ומה פחות. הבנת הקהל שלכם תסייע ליצור גרפיקה נכונה וכן להחליט איפה ואיך להפיץ את הפליירים שלכם.
  2.  אל תעמיסו בצבעים: נכון שצבע מושך תשומת לב – אך בכל הנוגע לעיצוב פליירים חשוב להשתמש בו בגבול הטעם הטוב. ריבוי בצבעים או צבעים זועקים מדי עלולים לגרום לקורא לחוש בלבול, לכן חשוב להשתמש בצבעים נטרלים. כדי להשיג תוצאה מושלמת רצוי להשתמש בצבעים משלימים והאידאלי זה שהם ישלימו את הלוגו שלכם. רצוי לא להשתמש ביותר משני צבעים לטקסטים ולבחור בצבעי המותג שלכם.
  3.  תמונות איכותיות: כדי ליצור פלייר מושלם שמושך את העין – חשוב מאוד לבחור בתמונות עם רזולוציה גבוהה. בנוסף, תמיד עדיף להשתמש בתמונות מקוריות שלכם. הימנעו מהעתקת תמונות מהאינטרנט (גם בגלל שזה לא חוקי) וגם בגלל שלרוב מדובר בתמונות דחוסות ועם רזולוציה מאוד נמוכה.

ציוד לעיצוב גרפי

יתרונות של עיצוב פליירים

  1. הם אחד מכלי השיווק הזולים ביותר – יתרון עצום של שיווק פליירים – הם אינם דורשים סכומי עתק והם חסכוניים כיוון שאתם יכולים להדפיס על צד אחד או על שני צדדים.
  2. הם קלים מאוד לעיצוב וייצור – בניגוד לדרכי שיווק אחרות שיכולות לקחת לעיתים חודשים כדי לתכנן ולעצב – פליירים ניתן לעיתים להשיק תוך מספר ימים בודדים. למרות שהם נחשבים קלים לעיצוב, מומלץ להיעזר בגרפיקאים שיוכלו לוודא שהם נעשים בצורה מושלמת.
  3. תוכלו להגיע ליותר אנשים – פליירים מאפשרים להגיע בזמן קצר לכמות גבוהה של אנשים – תוכלו לשתף את המידע על העסק שלכם ולהפיץ אותו בכל נקודה ובמהירות.
  4. זוכרים אותכם יותר טוב – זה נשמע מפתיע, אבל הנה פרט שיכול להפתיע אתכם, כשאתם משאירים חלק מכם אצל מישהו – יהיה לו קל יותר לזכור אתכם. כבר הוכח במחקרים שמזכרת פיזית או מתנה מעוררת בלקוחות תחושות חיוביות וגורמת להם לזכור את העסק יותר לעומת פרסומים באינטרנט.

צריכים לעצב פלייר? נשמח לעזור לכם עם זה

נגישות

איזה כיף, בואו נדבר!

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם :)

פרטי יצירת קשר
באיזה שירות אתם מתעניינים?