חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עיצוב גרפי

בזירה הדיגיטלית התחרותית, עיצוב אתר אינטרנט משחק תפקיד משמעותי בהצלחה העסקית. העיצוב משפיע על הקידום של האתר במנועי החיפוש, חוויית המשתמש של הלקוח, מיתוג החברה ונתוני המכירות.
עיצוב מיושן או לא מושך עשוי להוביל לנטישת גולשים לטובת אתרים מתחרים ואילו עיצוב אטרקטיבי יכול להעלות את התנועה ואת המשתמשים הקובעים. העיצוב משפיע על האופן שבו קהל היעד תופס את החברה והמותג, משתמש באתר ובסופו של דבר גם על שורת הרווח.
תהליך עיצוב האתר מבוסס על אסטרטגיה וחשיבה קונספטואלית – איזה עיצוב יעביר את המסר השיווקי הנכון, ימשוך את העין אך יהיה גם נעים לשהייה לאורך זמן, יניע לפעולה ויתכתב עם ערכי המותג ויקלע בול לקהל היעד.
מצד אחד, נבחן נושא החדשנות והייחודיות של האתר ביחס לפרויקטים אחרים ומצד שני, חשוב שהאתר יעוצב בדרך ידידותית למשתמש ולגוגל.
מהם הפרמטרים החשובים ביותר בעיצוב גרפי של אתר וכיצד להוציא את החזון הדיגיטלי ברשת?

הקשר הישיר בין עיצוב אתר ל-SEO

לעיצוב השפעה על דירוג האתר במנוע החיפוש וכדאי לספק תוכן חזותי שעוצב בקפידה על פי ההנחיות של מנועי החיפוש.  חלק בלתי נפרד מאופטימיזציה של עיצוב אתר קשור להתאמת העיצוב לסטנדרטים של גוגל ומנועי חיפוש. עיצוב שיהיה ברור ונעים, דפים ואלמנטים שנטענים במהירות, סרגל ניווט נוח וקישורים פנימיים המוגשים בעיצוב מזמין. כמו כן, יש דגש על עיצוב רספונסיבי המותאם למובייל ומתעדכן אוטומטית בהתאם לסוג המכשיר בו גולשים באתר.

עיצוב גרפי

עיצוב גרפי להגדלת המכירות

אתר תדמיתי הוא הרבה יותר מחלון ראווה של העסק, הוא גם יכול למשוך מתעניינים פוטנציאליים שישאירו פרטים ואין ספק שעיצוב אטרקטיבי המעביר נכון את המסר ואת מהות וערכי המותג עושה הבדל משמעותי ביצירת קשר. במקרה של אתרי מכירות העיצוב אפילו יותר קריטי ומלווה את המשתמש ממבקר עד הפיכתו ללקוח מרוצה.

התהליך כולל גיבוש ועיצוב של אלמנטים תומכים, הבלטת מבצעים, הנחות והטבות, אינפוגרפיקה שמטיבה להסביר ולתאר את תהליך השימוש באתר, הוספת באנרים כולל קטעי וידאו להעברת התחושה המבוקשת וכל זה כדי להגדיל משך ביקור, פניות ומכירות.

לרוב התהליך יחל בתכנון מסע הלקוח באתר משלב הכניסה וההתרשמות ממה שיש לאתר להציע דרך המעברים והשהייה באתר ועד סל הקניות או טופס השארת פרטים והעיצוב נבחן.
עיצוב צריך להיות מרשים מבלי להתפשר על שימוש אינטואיטיבי בממשק, כדי שהלקוח יוכל לנווט את דרכו ולעבור בין הקטגוריות והדפים מבלי עזרה חיצונית אלא בטבעיות ומתוך הבנה היכן, על מה ללחוץ ומה השלב הבא.

עיצוב גרפי מבית היוצר של מומחי דיגיטל

מעצבים גרפיים מנוסים בדיגיטל ידעו לבצע תחקיר מתאים שרלבנטי לבניית קונספט לצורך עיצוב גרפי של אתר. הם יתבססו על צרכי קהל היעד והזירה העסקית בה האתר פועל, יבדקו אילו אלמנטים ממקדים את תשומת הלב, מהו הקונטרסט המבוקש בין הגוונים הנכונים בבחירת הרקע לבין הפונטים, היכן למקם את התמונות ולסדר אותן בקומפוזיציה נכונה ברחבי האתר, ריווח אפקטיבי, כולל שמירה על עקביות בזהות המותג וביצירת חוויית גלישה הרמונית.

בין היתר, נלקחות בחשבון משימות כגון גגוון הכפתורים, בחירת גופן וגודלו וכן נושא הנגישות שתפס תאוצה בשנים האחרונות וגם הוא משפיע על קידום האתר.

קיימים פורמטים שונים להגשת תכנים, תמונות וקטעי וידאו ובין ההחלטות שיתקבלו במישור העיצובי וישפיעו גם במישור הפרקטי: כמות המללה והצגתו בדף כולל אופציה לגלילה, שימוש במצגות אינטראקטיביות, הוספת פופ אפים (למשל, לרישום לניוזלטר או למועדון לקוחות), תיבת צ'אט ועוד אפקטים

לפרטים נוספים מלאו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

נגישות

איזה כיף, בואו נדבר!

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם :)

פרטי יצירת קשר
באיזה שירות אתם מתעניינים?