אנו בחברת דיוניסוס מתמחים במתן שירותי עיצוב אתרים מקצועיים לעסקים קטנים ובינוניים. אנחנו בונים ומעצבים אתרים שעובדים בשבילכם וכאלה מותאמים לצרכים שלכם באופן ואישי תוך הקפדה על הפרטים הכי קטנים – כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. לרשותנו עומדים צוות של גרפיקאים ומתכנתים מנוסים, מקצועיים שיהפכו את האתר שלכם לאסתטי, חכם ועם חווית משתמש חיובית.

7 אלמנטים חשובים בעיצוב אתרים איכותי

  • ניווט חכם: כאשר משתמשים נכנסים לאתר שלכם הם רוצים לגשת למידע במהירות ובקלות. אם אתם רוצים לקבל יותר לידים, חשוב ליישם ניווט שמסייע לגולשים להתמצא באתר שלכם. הגולשים  ממש לא מעוניינים להיאבק בשביל למצוא מידע – הם רוצים לגשת לתפריט ומשם לקבל את מה שהם זקוקים לו. אם הניווט שלכם באתר גרוע. אתם פשוט תפספסו קהל לקוחות פוטנציאלי שיפנו למתחרים שלכם.
  • עיצוב רספונסיבי: עם גידול בשימוש במכשירים הניידים – עיצוב רספונסיבי חשוב יותר מאי פעם. הקהל שיגיע לאתר שלכם גולש ממגוון רחב של מכשירים – סמארפונים, טאבטלים, ניידים ומחשבים נייחים. אם אתם רוצים שהם יישארו באתר שלכם, עליכם לספק להם חווית משתמש חיובית. עיצוב רספונסיבי מבטיח לקהל שלכם חוויה חיובית, ללא קשר למכשיר שהם משתמשים בו. האתר שלכם יוכל להסתכל ולהתאים  את עצמו לכל סוג של מכשיר – מה שיאפשר להם לגלוש בקלות ובנוחות ויגדיל את הסיכוי שישאירו פרטים.
  • עיצוב ממתג: אחת הסיבות שעיצוב אתרים מדויק חשוב הוא משום שהוא יוצר עקביות עם המותג שלך. עקביות עוזרת לכם לקהל שלכם לזהות אתכם בכל מקום ולחוש אמינות וביטחון כלפי העסק.
  • תוכן איכותי: תוכן יכול להיות תמונות, סרטונים, טקסטים ועוד. אבל – חשוב מאוד שכל מהם יהיה איכותי, קריא, ברזולוציה הנכונה וכזה שיגרום למשתמש שלכם להמשיך לגלול את העמוד. תוכן נכון יגרום לקהל שלכם להיות מעורב יותר בדף, הם יקראו את המידע וילמדו על העסק שלכם, יסתקרנו וכתוצאה מכך ירצו ליצור איתכם קשר.
  • מהירות אתר: אתר יכול להיות מעוצב מדהים – אבל אם הוא לא עולה במהירות אז הקהל שלכם אפילו לא יטרח להישאר בו יותר מכמה רגעים. מהירות הדף היא מרכיב חשוב בעיצוב האתרים – זה מבטיח שהאתר שלכם ייטען במהירות ויספק לגולשים חווית משתמש חיובית. חשוב להבין שגולשים שונאים לחכות לדפים איטיים, אין דבר יותר מעצבן בזה. אם לעמוד שלכם לוקח יותר משניות בודדות להיטען הם פשוט יאבדו עניין ויינטשו את האתר לטובת המתחרה שלכם.כמובן שיש עוד אלמנטים רבים שמשפיעים על קידום האתר שלכם ועל התוצאות שהוא מביא – אך הדבר החשוב ביותר הוא לפנות לסוכנות שמתמחה בעיצוב אתרים ושתוכל להעניק לכם שירות מקצועי ואמין לאורך כל התהליך.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

יש לכם עוד שאלות? נשמח לדבר!

מלאו את הפרטים שלכם ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם 😊