לוגו מעוצב

עיצוב לוגו

עיצוב לוגו הוא אחד החלקים החשובים ביותר בתהליך המיתוג שלכם. לוגו הוא הסמל בו אתם הולכים להשתמש כדי לבדל את עצמכם מהמתחרים – זה יותר מסתם תמונה יפה, או שילוב של צבעים וגופנים: זו הדרך הייחודית שלכם לומר ללקוחות שלכם מי אתם ומה הסיפור שלכם. כסוכנות עיצוב גרפי אנחנו יודעים כמה חשוב למצוא את המכלול המושלם שיוכל להגדיר את העסק שלכם, עבדנו עם מספר עצום של מותגים בתחומים שונים – ולכל אחד מהם הפקנו לוגו עוצמתי שמייצג את הערכים והאמירה האישית של המותג שלהם. מה אתכם?

החיו את המותג שלכם עם עיצוב לוגו מדויק שתפור לכם אישית

עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים במיתוג למגוון רחב של עסקים – אנחנו ב- Dyonisos ניגשים לכל פרויקט עיצוב לוגו בהתלהבות וסקרנות. צוות הגרפיקאים המיומן שלנו יעשה את המחקר הנדרש, יבחן מספר תפיסות ועיצוב ויתאים את העיצוב ליעדים העסקיים שלכם כדי ליצור לוגו עם אמירה חזקה שיעניק למותג שלך חיים חדשים.

הלקוחות שלכם הולכים עוד מעט לזהות אתכם – בכל מקום!

הלוגו של העסק שלכם הוא למעשה הלב הפועם של הזהות העסקית שלכם. בלעדיו, המותג שלכם הוא עוד חברה שמספקת מוצרים ושירותים בשוק סתמי. בין אם יש לכם כבר מושג לגבי הזהות של העסק שלכם או לא – אנחנו נוכל ליצור עבורכם אחת, החל מבנייה ועיצוב הלוגו, הרכבת פלטת צבעים וגופנים מתאימים שייצגו אתכם בכל מקום. העבודה שלנו היא לתקשר את האופי והערכים של העסק שלכם לסמל אחד שיהיה תמיד מזוהה ובלתי נשכח.

עיצוב לוגו לעסק

מה הם היתרונות של עיצוב לוגו לעסק שלכם?

  1. זה הופך את העסק שלכם לבלתי נשכח – לוגו שעשוי ומעוצב נכון יסייע לכם לשמור על המותג בראשם של הלקוחות פוטנציאלים ויעזור לכם להתלבט בין המתחרים.
  2. הוא מספק עקביות – כשיהיה לכם לוגו משלכם, תוכלו להשתמש בו באתר האינטרנט שלכם, ברשתות החברתיות, על מוצרים פיזיים ועל חומרי פרסום, כך למעשה תוכלו לחזק את המותג ואת האמינות שלכם בעיני הלקוחות.
  3. חזות מקצועית – הלוגו יעניק לעסק שלכם זהות חזותית שתתרום לדימוי המקצועי.
  4. מביא את החזר ההשקעה- הלוגו של העסק שלכם הוא עמוד התווך של כל חומרי השיווק ומספק לכם תדמית מקצועית שמושכת לקוחות והוא ימשיך תמיד לבנות את המותג והעסק שלכם ולמשוך אותו קדימה.

מה תקבלו?

קריאטיביות: אנו לא משתמשים בתבניות – אנחנו יוצרים רעיונות ומתאימים כל עיצוב לוגו באופן אישי ללקוח.

תמיכה מלאה: לאורך כל הדרך אתם תיהנו משירות אישי עם תמיכה טכנית במידת הצורך כמו הקטנת ושינוי סוג קבצים, התאמות או שדרוגים.

זכויות יוצרים: מבחינתו הלקוח הוא בעל זכויות היוצרים של הלוגו.

קבצים: עיצוב הלוגו יישלח אליכם בקבצי PNG מוכנים לשימוש, קובץ פתוח, קבצי JPG לאתרים וחבילת מיתוג לציוד משרדי.

אחסון: אתם יכולים להישאר רגועים – אנחנו תמיד דואגים לגיבוי הלוגו שלכם. אם איבדתם או מחקתם העיצובים, תתקשרו אלינו או שלחו לנו מייל ואנחנו נשמח לעזור לכם.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

בואו נעבוד יחד 😊

אנחנו נדאג ליצור לכם לוגו מושלם שישקף את העסק שלכם ויבנה את המותג שלכם. נשאר לכם רק למלא פרטים כדי שנוכל לחזור אליכם