עיצוב באנרים

עיצוב באנרים

הסוכנות שלנו מתמחה בעיצוב באנרים ועיצבה כבר למעלה מאלפי באנרים. רבים מהלקוחות שלנו הם חברות ועסקים קטנים ובינוניים ואנו מספקים להם שירותי עיצוב בהתאמה אישית. הצוות המנוסה שלנו יכול לעצב לכם באנרים בכל גודל ובכל סגנון – הכול בהתאם לצרכים ולאסטרטגיה שלכם, נשמח לעזור גם לכם 😊

המשמעות של המילה באנר – היא מודעה גרפית שמופיעה לרוב באתרים או במסגרת קמפיין באחת הפלטפורמות המובילות. המטרה של הבאנר היא לסקרן את הקהל ולגרום לו להקליק עליו – מה שיוביל אותו לאתר או לדף נחיתה. הבאנר מכיל טקסט מאוד קצר ומניע לפעולה – לכן חשוב להיעזר בצוות קריאטיבי שיוכל לדאוג שהמסר שלכם יעבור במינימום מילים ובדרך העוצמתית ביותר

איפה ניתן לפרסם באנרים?

כיום יש פלטפורמות רבות בהם ניתן לפרסם באנרים פרסומיים, הפופולריים מבניהם הם גוגל, מיילים רשתות חברתיות וכן גם אתרים פרטיים.

באנרים מעוצבים

5 טיפים לבאנרים מוצלחים

  1. צבע נכון – כדי שהבאנר שלנו יבלוט וימשוך את העין של הגולשים, חשוב לבחור את הצבע שלו נכון. אבל, פרט שהרבה מפספסים הוא גם צבע הרקע של האתר. כדי שהמסר שלכם לא ילך לאיבוד, בחרו בצבע מנוגד מהרקע של האתר כדי להבליט אותו יותר לקהל.

  2. אנימציה- שילוב של אנימציה מדליקה בבאנר תוכל לסייע לכם למשוך את העין של הגולשים הפוטנציאלים, לעורר בהם סקרנות ורצון להקליק על המודעה.

  3. טקסט- כאמור, הטקסט צריך להיות קצר ולהעביר את המסר מיידית. אל תנסו סתם להעמיס כי זה יעשה את האפקט ההפוך ויבריח את הגולשים.

  4. היכן הבאנר יפורסם? יש חשיבות רבה לפלטפורמה בו הבאנר יפורסם. חשוב לבדוק מי הולך להיות קהל היעד שלכם כדי שתוכלו למקד את הבאנר, את העיצוב שלו ואת הטקסט.

  5. באנר דינאמי- יש לוודא שאתם מעצבים באנר דינאמי עם תנועה שכן זה הסוג שמושך גולשים להקליק יותר, לעומת באנרים סטטיים שנחשבים לבנאליים. שימו לב שהתנועה עדינה שכן אמורים להספיק לקרוא את הכתוב. 

עיצוב באנרים עם דיוניסוס

צריכים עיצוב באנרים? למרות שרבים בטוחים שמדובר במשימה פשוטה שאינה מצריכה יותר מדי זמן – עיצוב באנר ממיר שהופך גולשים ללקוחות דורש מומחיות רבה ויכולת להעביר מסר חד וקולע באמצעות גרפיקה ותוכן קצר. לכן, שימו לב שאתם לא מתפשרים או מנסים לעשות את זה לבד- פעמים רבות זה רק עולה לכם בזמן יקר וכסף מיותר.

אם אתם צריכים עיצוב באנרים – אתם במקום הנכון. הסוכנות שלנו בעלת ניסיון עשיר בתחום ואנו גאים להעמיד לשירותכם צוות מקצועי, אמין שיעניק לכם שירות אישי לאורך כל התהליך.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

יש לכם עוד שאלות? מתבלטים איזה באנר אתם צריכים? מלאו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם עם כל הפרטים שאתם צריכים.