האתר שלכם עובד לאט מידי? יש כמה דברים שיכולים לעזור לכם

פתרון לאתר איטי

בניתם אתר לעסק? האתר נראה טוב, אך ישנה בעיה שמטרידה אתכם – האיטיות של האתר. חשוב לדעת שבעיה של איטיות בעת טעינת אתר היא בעיה נפוצה מאוד, אך יש מספר דרכים שבאמצעותם תוכלו להתגבר על האיטיות ולהפוך את האתר שלכם למהיר. תוכלו להיעזר במומחים בקידום אתרים מקצועי שיעזרו לכם לעבוד על האתר שלכם בלי לפגוע בחוויית המשתמש. החשיבות של אתר מהיר היא גדולה, אך עם זאת יש צורך גם לשמור על העיצוב הגרפי שלו. הנה כמה דברים שיוכלו לעזור לכם לפתור את הבעיה.

כמות המידע שנמצאת היום באינטרנט היא אינסופית כמעט. חשוב להפנים שכדי שנצליח ללכוד את תשומת ליבו של מי שנכנס לאתר שלנו אנחנו חייבים לאפשר לו גלישה נוחה באתר. מחקרים מראים שלמהירות שבה פועל האתר ישנה השפעה רבה על הגולשים. משתמש שיגלוש באתר שמהירות הגלישה שלו בו תהיה איטית מידי קרוב לוודאי שינטוש אותו במהרה.

לעיתים מהירות האתר באה על חשבון העיצוב שלו. צעד כזה אמנם יכול לפתור את בעיית המהירות אך חשוב לשמור על הנראות של האתר כיון שגם לה יש משמעות מאוד גדולה כאשר הלקוח גולש באתר שלנו. מערכת היחסים בין האיכות העיצובית של האתר ובין מהירות הגלישה שלו היא אומנות עדינה שנועדה להבטיח לנו את השמירה על הפופולריות של האתר.

הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת כדי להצליח לשמור על האיזון החשוב הזה:

בעת עיצוב האתר ישנה חשיבות רבה לממד הוויזואלי. הוספה של תמונות היא דבר רצוי שיכול להוסיף רבות לאתר שלכם ולהעלות את מספר הגולשים בו. עם זאת, תמונות כבדות הן אחד הגורמים העיקריים להאטת הפעילות של האתר ולכן יש לעשות להן אופטימיזציה.

בתהליך האופטימיזציה התמונה תכווץ לגודל שמצד אחד ישמור על האיכות שלה עד כמה שניתן, אך יוריד את הנפח שהיא תופסת כדי למנוע את האיטיות שהיא גורמת לאתר. כך גם תשפרו את מהירות האתר בלי לפגוע בעיצוב שלו. בעזרת עיצוב גרפי נכון תוכלו לעשות שימוש בתוכנות ייעודיות שמעבדות את התמונות בצורה הטובה ביותר.

דרך נוספת לשמור על מהירות האתר שלכם תלויה במעצב האתר שלכם. כל אתר מפעיל מאחורי הקלעים כמות מידע רבה והתהליך הנראה לעין הוא אחוז קטן ממה שהאתר מבצע עבור כל פעולה. מסיבה זו חשוב שבניית האתר תעשה ע"י איש מקצוע שיעשה שימוש בקודים היעילים ביותר כדי לשמור על דפוס עבודה מהיר באתר.

אם האתר שלכם כבר קיים ניתן לפנות למומחים בקידום אתרים מקצועי שעושים שימוש במספר תוכנות כדי להאיץ את האתרים. התוכנות נועדו להצליח לשמור על חווית המשתמש באתר בדיוק כמו שאתם רוצים אך להאיץ את התהליכים שמאחורי הקלעים עבור חווית משתמש טובה יותר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטע אפק

נטע אפק

נטע עוסקת בתחום העיצוב מעל 5 שנים ושמחה לשתף אתכם בידע שלה

אולי גם יענין אותך...

בניית אתר אינטרנט

החשיבות של עיצוב אתרים

עיצוב אתרים  כאשר בונים אתר אינטרנטי משקיעים בו רבות בנושא עיצוב אתרים, כיוון שיש לכך השלכות רבות במידת ההישארות של הגולשים באתר ולמידת שביעות הרצון

קרא עוד »