חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מעצבים גרפים – האם כדאי להם לדעת שיווק דיגיטלי?

תוכן עניינים

מעצבים גרפים

בתור מעצבים אנו שואפים ללמוד ולפתח את עצמנו, להעשיר את הידע שלנו, היכולות הטכניות והעין העיצובית שלנו. אך למרות זאת מעצבים רבים נוטים להתמקד ולהיות ספציפים לתחום העיצוב ולא לפתח את עצמם ליכולות של מעבר.

 במאמר הזה אפרט את הייתרונות למעצבים שיודעים שיווק דיגיטלי.

פיתוח חשיבה קריאטיבית

 יש הבדל בין גרפיקאי למעצב ובין מעצב לארט. או בקיצור בין ביצועיסט לאחד שיודע להבין השפעה על קהל היעד ויודע לחשוב מחוץ לקופסא .

 כאשר אנו לומדים שיווק דיגיטלי ובכלל שיווק אנו מפתחים את היכולות שלנו לבדוק את העיצוב שלנו ואת רמת ההשפעה שלו על קהל היעד ובכך אנו יכולים לשפר את עצמנו מבחינת היצירה.

לא עוד רק עיצוב יפה – עיצוב שמשפיע על קהל היעד. לא רק מעצבים גרפים – אמנים ממירים .

הגדלת סל המוצרים

 רבים מהמעצבים עובדים כפרילנסרים או חברות לעיצוב ועם כמה שהרצון להתמקד אין מישהו שלא רוצה להרוויח יותר. להכניס לסל המוצרים שלנו יכולות שיווק דיגיטלי משמעותו עוד מוצרים מניבים שיכולים לעשות העמקת מכירה ללקוחות הקיימים שלנו ואופציה נוספת לגיוס לקוחות חדשים. השיווק הדיגיטלי מאפשר אופציות לרומן ארוך ומתמשך עם הלקוחות וקבלת ריטיינר חודשי ומובטח.

גיוון

לא כולם אוהבים לקום בבוקר ולעשות בדיוק את אותו דבר. יש אנשים שמחפשים גיוון וריגושים. שעה לעצב, שעה לחשוב על קריאטיב, להעלות קמפיין, לנתח. יום מגוון זה יום שהוא לא מנוון. יום יותר פורה ומהנה ובעל סיפוק גדול יותר.

 פיתוח אישי

ידע זה כח, לא משנה איזה ואם זה תחום שחופף לעשיה היום יומית אז מה טוב. ההבנה בפעולות הקורות לאחר שהעיצוב נסגר ואושר עוזר למעצב לפתח את עצמו ולהציג יכולות גבוהות יותר משאר המעצבים מה שבסופו של דבר שם את אותו המעצב בייתרון בשוק התחרותי.

 לסיכום:

מעצבים גרפים הם אנשים בעלי יכולת אומנותית ויצירת ויז׳ואלים וטיפוגרפיה אך עם כמה שהמקצוע ממוקד כך הוא בסופו של דבר מאוד מנותק מעולם הפרסום. הדעה שלי היא שידע זה כח וככל שלומדים יותר ומפתחים את היכולות מעבר לעיצוב. לומדים שיווק, לוקחים קורס שיווק דיגיטלי , לומדים פסיכולוגיה צרכנית ומיתוג (לא רק לוגו אלא כתפיסה) כל המעצב עולה ברמת הידע והיכולות שלו.

Picture of נטע אפק
נטע אפק

נטע עוסקת בתחום העיצוב מעל 5 שנים ושמחה לשתף אתכם בידע שלה

אולי גם יענין אותך...

נגישות

איזה כיף, בואו נדבר!

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם :)

פרטי יצירת קשר
באיזה שירות אתם מתעניינים?