חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

האם ניתן לבנות אתר אינטרנט לבד ?

תוכן עניינים

בניית אתר אינטרנט

אי אפשר לייצר נוכחות וירטואלית בולטת בלי אתר אינטרנט על אחת כמה וכמה אם בכוונתכם לככב בזירת המסחר האלקטרוני עם חנות מקוונת להעלאת הרווחים.

בניית אתר אינטרנט היא פרויקט מורכב ואומנם קיימות פלטפורמות המבוססות על ממשקים ידידותיים, שמציעות בניית אתר תוצרת עצמית, אך יש לזכור שחשוב מאוד להבין במה כרוכה עבודת הבנייה על מנת להעמיד אתר אינטרנט אפקטיבי בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

סקר שוק ובניית אסטרטגיה

בניית אתר אינטרנט דורשת תחקיר מעמיק בשטח, כדי לאבחן מה דרוש להקמת האתר בין אם מדובר באתר חדש באוויר או שדרוג ומעבר של אתר קיים לפלטפורמה חדשה, מיתוג חדש וכדומה.
מפו את התכונות החיוניות לאתר שלכם ואת המאפיינים הקריטיים על פי רצונותיו של קהל היעד ומה מציעים המתחרים, הטרנדים הנוכחיים בזירה, קידום אתר במנועי החיפוש.

בדקו מה חשוב לכם מבחינת חוויית המשתמש ומסע לקוח, אילו חידושים ניתן להכניס ומהי האסתטיקה והמיתוג שילוו את האתר, ניווט נוח, קטגוריות.
הכינו תוכנית מסודרת, כוללת מטרות ויעדים, לוח זמנים וסדר עדיפויות בבניית האתר. הצגת תיק עבודות, מוצרים, בלוג, גלריית תמונות וסרטונים, יצירת קשר, לחצני שיתוף, מפת אתר, אמצעי אבטחה, סליקה, תאימות לנייד, נגישות וכדומה.

יש כל כך הרבה אלמנטים שיש לקחת בחשבון מפריסת האתר דרך הבנייה שלו כך שתקודם יותר מלכתחילה, הזרימה של הגולש באתר, קישוריות וכדומה ואת הכל חשוב להכליל בסל של תוכנית העבודה.

צ'ק ליסט לבניית אתר

אל תשכחו את כל הפרטים החשובים: דומיין הוא חלק בלתי נפרד מהקמת אתר, כתובת האתר ויש לבחור שם קליט שמייצג את מהות האתר ולבחון מה פנוי אלא אם כן כבר יש לכם דומיין.
מערכת ניהול האתר קריטית לעבודה ולהצלחה כשיש מערכות נוחות יותר לשימוש מאחרות במיוחד אם בכוונתכם לאחר הבנייה לנהל במו עצמכם את האתר – חשוב לשים לב למערכת ניהול נוחה וגמישה, שמאפשרת הוספת פיצ'רים שונים, למשל, קטלוג מוצרים, תוסף SEO וכדומה.

ספק אחסון – מה הוא מציע ובאיזה עלות וכמה נוח לגשת לאתר על מנת לבצע שינויים וכמה יעלו השינויים בחברות אחסון.

לבנות לבד או לפנות למקצוענים? זו השאלה!

כאמור, כיום ישנם ממשקים נוחים לעבודה עצמאית, אך לאלה יש מגבלות. ראשית, הם עובדים ברוב המקרים על תבניות קיימות, כך שיש גמישות נמוכה יחסית בהתאמת התבנית לפי הצרכים הייחודיים שלכם או עיצוב ייחודי.

שנית, במרבית המקרים כל שינוי או תוסף דורש עבודה או עלות. כמו כן, העבודה עם הממשקים האלה תלויה בחברה שבנתה ופיתחה את הממשקים, זמינות שלהם, תחקיר מעמיק באינטרנט, ניסוי וטעיה ואלה יכולים לבוא בחשבון בזמן, אנרגיות וכסף וכמובן לעכב את הפרויקט או אפילו לפגוע בנראות ובאפקטיביות שלו.
התייחסו גם לחידושים שיש ולהתאמת האתר תוך כדי התהליך ובחנו האם אתם מסוגלים בעצמכם לשדרג, לשנות ולהתאים את האתר כל פעם מחדש.

כאשר פונים לחברה מקצועית המתמחה בבניית ובעיצוב אתרים נהנים מהחבילה כולה, לרבות הידע, הכלים המתקדמים, איש קשר זמין, סיעור מוחות, ליווי ותמיכה לכל אורך הדרך על אחת כמה וכמה אם מדובר באתר מורכב ומסועף בעל שכבות רבות ורבדים רבים, אתר שאמור למצב ולמתג אתכם בזירה תחרותית או אתר סחר אלקטרוני הכולל חנות.

בדקו כמה יעלה לכם הפרויקט על כל הסעיפים השונים, כולל המגבלות ומה תהיה התוצאה ואל תתפשרו על התדמית והעסק האינטרנטי שלכם.
התמקדו בפעילות העסקית שלכם ותנו למומחים לטפל במה שהם עושים הכי טוב בזירת בניית ועיצוב האתרים.

Picture of נטע אפק
נטע אפק

נטע עוסקת בתחום העיצוב מעל 5 שנים ושמחה לשתף אתכם בידע שלה

אולי גם יענין אותך...

איזה כיף, בואו נדבר!

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם :)

פרטי יצירת קשר
באיזה שירות אתם מתעניינים?