המדריך לעיצוב חתימה למייל בצורה מקצועית

עיצוב חתימה למייל

עיצוב חתימה למייל מהווה דבר חשוב מאוד. היא מאפשרת למתג בצורה גרפית כל עסק על ידי שליחת אימיילים עם פרטי העסק ללקוחות. החתימה לרוב תציג את הלוגו ואת הפרטים של השולח לרבות השם שלו, מספר הטלפון, אתר האינטרנט, הכתובת ועוד. אין ספק כי חתימה לג'ימייל מהווה חשוב ביותר ועל כן, כדאי ללמוד כיצד יוצרים אותה בצורה נכונה.

איזה גודל כדאי לבחור לחתימה למייל ?

בעידן הטלפונים הניידים, הרזולוציה של המסך הולכת וקטנה וכתוצאה מכך גם גודל החתימה יהיה קטן יותר. כאשר מעלים חתימה למייל לא מומלץ לעבור את הרוחב של 320 פיקסלים. במידה ואתם מעלים חתימה ברוחב גדול מזה, בחלק מהספקים של המיילים התמונה תיחתך כאשר יצפו בה בסמרטפון. חשוב מאוד לציין שלא כדאי לעבור את הרוחב גם בחתימה שהיא תמונה וגם בחתימה שכוללת טקסט בלבד. כמו כן, חשוב לדעת כי אין הגבלה לגובה של החתימה, אלא רק לרוחב שלה, אך עדיף שלא לבחור בחתימה שתופסת לא מעט נפח עמוד.

איך יוצרים חתימה בג'ימייל?

ראשית כל, בכדי להוסיף חתימה לג'ימייל יש צורך להיכנס לעמוד שבו ניתן לערוך את החתימה. בכדי להיכנס לעמוד יש ללחוץ על האייקון של גלגל השיניים ולבחור באפשרות של הגדרות. כאשר העמוד יפתח עליכם לוודא שאתם נמצאים בלשונית של כללי ולרדת למטה עד שרואים את האפשרות של חתימה. בתוך תיבת הטקסט של חתימת המייל , כל מה שצריך לעשות זה פשוט להכניס את הטקסט אשר מעוניינים שיופיע בתוך החתימה. אם אתם מעוניינים להוסיף קישור לאתר שלכם או לעמוד הפייסבוק שלכם, תוכלו לעשות זאת בקלות. בכדי להוסיף קישור עליכם לבחור את הטקסט שאתם רוצים להוסיף לו את הקישור וללחוץ על האייקון של הקישור. בחלון שיפתח לכם תוכלו להגדיר כתובת לדף פייסבוק או כתובת לאתר אינטרנט שאתם מעוניינים בו וללחוץ על אישור.

כיצד מוסיפים תמונה לחתימה בג'ימייל?

אם יש לכם חתימה מעוצבת לג'ימייל או אם אתם מעוניינים לצרף גם לוגו של העסק שלכם, כל שתדרשו לעשות זה פשוט ללחוץ על האייקון של הוספת תמונה ולהעלות את התמונה. התמונה כמובן חייבת להיות על קובץ שמור במחשב שלכם. אם אתם מעוניינים להעלות תמונה מהמחשב לג'ימייל כחתימה, אם איכנם מצליחים להעלות אותה באופן ישיר מדפדפן האינטרנט, עליכם לשמור את התמונה במחשב שלכם.

הצגת חתימה למייל בכל ההודעות שנשלחות

חשוב לדעת כי מצב ברירת המחדל של ג'ימייל הוא להציג את החתימה רק בהודעה הראשונה שאתם שולחים כאשר לאחר מכן היא לא תוצג בתגובות של שרשור ההודעה. אם אתם מעוניינים שהחתימת המייל תופיע בכל הודעה בשרשור, עליכם לסמן את האפשרות של: "החתימה הזו תופיע לפי טקסט מצוטט בתשובות בלי הקן שנמצא לפניו." לאחר שתסמנו את האפשרות המדוברת ותשמרו את השינויים החתימה שלכם תופיע בכל הודעה שאתם כותבים לרבות תגובות להודעה.

האם אפשר להשתמש במספר חתימות לגימייל?

ג'ימייל השיקו ממשק חתימות חדש אשר מאפשר להוסיף חתימות למייל בצורה קלה ויעילה יותר. ביחד עם אזור החתימות החדש הם גם השיקו כלי חדש אשר מאפשר לבחור איזו חתימה אנו מעוניינים לשלוח מבין כל החתימות שמגדירים בחשבון המייל. היכולת להשתמש במספר חתימות מאפשר לשנות את תמונת החתימה בהתאם לנמען וכן להוסיף לחתימה עיצוב באנרים המציעים את השירותים השונים שיש לעסק להציע.

כיום כל אדם יכול ליצור חתימה לג'ימייל באופן עצמאי, אך אם אתם מעוניינים בחתימת מייל מעוצבת ומרשימה אשר תיצור את הרושם הנכון בקרב כל אדם שמקבל מכם מייל לרבות לקוחות, קולגות ועוד, כדאי מאוד שתבחרו באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום עיצוב חתימות לג'ימייל.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
נטע אפק

נטע אפק

נטע עוסקת בתחום העיצוב מעל 5 שנים ושמחה לשתף אתכם בידע שלה

אולי גם יענין אותך...

עיצוב לוגו בחינם

הכל על קורס עיצוב גרפי

אם תמיד היה לכם כישרון אמנותי ואתם חולמים להפוך אותו לקריירה, קורס עיצוב גרפי יכול להציע לכם יתרון אמיתי. אולם רגע לפני שאתם נרשמים כדי

קרא עוד »